LemonPark House

Lemonpark House
Hakkında

NEHİR KIYISINDA YEMYEŞİL MANZARALAR EŞLİĞİNDE , ANTALYA KADINLAR PLAJI, SARISU HALK PLAJI, SARISU MESİRE ALANI VE TÜNEKTEPE TELEFERİĞİ'NE YÜRÜME MESAFESİNDE, ANTALYA – KEMER YOLU ÜZERİNDE 9 DÖNÜM ARAZİ İÇERİSİNDE KURULMUŞTUR.ARAZİNİN DOĞAL BİTKİ ÖRTÜSÜ OKALİPTUS VE ÇAM AĞAÇLARI İÇERMEKTE VE NEHRE SIFIR MANZARASIYLA SİZLERE RAHAT BİR TATİL SUNMAKTADIR.

İşletmede 25 adet ahşap evlerden oluşan yapılar bulunmaktadır. Ahşap evlerin 12 tanesi tek odalı, 13 tanesi çift odalı olmakla beraber toplam kişi kapasitesi 74 kişidir. Her ahşap evde duşakabin ve wc bulunmaktadır. Odalarda klima, telefon, minibar, televizyon, giysi dolabı,saç kurutma makinesi mevcuttur. Her ahşap evin önünde kendisine ait bir balkonu ve masa sandalyesi mevcuttur. Ayrıca işletme içerisinde astım ve bronjit hastalarının rahat nefes alabilmesi amacıyla hazırlanmış himalaya tuzundan oluşan özel tuz odası ve sauna yer almaktadır.

Sunduğumuz Hizmetler

24 saat sıcak su sağlanmaktadır. işletmenin her noktasında kablosuz internet hizmeti ücretsiz verilmektedir. Resepsiyon 24 saat misafirlere hizmet vermektedir.

İşletme içerisinde çocuk oyun parkı ve basketbol sahası bulunmaktadır. 140 cm derinliğinde yüzme havuzu bulunmaktadır. 30 cm derinliğinde çocuk havuzu bulunmaktadır. bir adet ahşap evimiz ise mescit olarak kullanılmaktadır. işletme içerisinde 1 adet nargile kafemiz bulunmaktadır.

70 kişilik kapalı alan, 100 kişilik şömineli nehir kenarı restoranı ile misafirlerine haftanın üç günü canlı müzik eşliğinde hizmet vermektedir. Kahvaltı açık büfe, serpme ve tabak kahvaltı olarak servis edilmektedir. Öğle ve akşam yemeklerinde alakart menüden misafir talepleri karşılanmaktadır. İşletme 12 ay ziyaretçilerine açık durumdadır. ayrıca tavus kuşu ve farklı cinslerden oluşan mini kuş bahçesi bulunmaktadır. Antalya kadınlar plajına - Sarısu halk plajına - Tünektepe teleferiğine - Sarısu mesire alanına 09:00 – 18:00 saatleri arasında gidiş dönüş özel golf aracıyla ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.